Kimya Günleri

Kimya zümresi Gül Mollaoğlu, Ümit Sarıkülçe ve Ragıp Sunay tarafından öğrencilerin kimya dersine olan ilgilerini arttırmak amacıyla düzenlenen kimya günlerinde öğrencilerimiz hazırladıkları posterleri sunarak, çeşitli deneyler sergilediler.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Otomatik alternatif metin yok.

Otomatik alternatif metin yok.

Otomatik alternatif metin yok.

 

17 Eylül Okulun İlk Günü Etkinliği

Okulumuzun ilk gününde düzenlediğimiz “Okulun İlk Günü” etkinliğimizde öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte ilk günün heyecanını paylaştık. Katılım yapan tüm velilerimize ve halkımıza teşekkür ediyoruz. Yeni Eğitim-Öğretim yılında tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Eskişehir Gezisi

23 Mart tarihinde düzenlenen Eskişehir gezimizde, Balmumu Müzesi, Atlıhan Ev Sanatları Çarşısı, Kurşunlu Cami, Sazova Parkı, Korsan Gemisi, Hayvanat Bahçesi ve Sualtı Dünyası’nı gezdik.

Kupa Çekilişi Yapıldı!

12 Şubat tarihinde instagram hesabımızdan başlattığımız Bandırma ve Balıkesir için geçerli olan “İsmine Özel Kupa” çekilişimiz 5 Mart tarihinde sona erdi. Yapılan çekilişte Balıkesir-Merkez’den 5, Bandırma-Merkez’den 5 olmak üzere toplam 10 şanslı takipçimizin ismine özel kupa kazandırdık. Çekiliş sonucu kupa kazanan 10 şanslı takipçilerimiz;

Devamını Oku “Kupa Çekilişi Yapıldı!”