Kimya Günleri

Kimya zümresi Gül Mollaoğlu, Ümit Sarıkülçe ve Ragıp Sunay tarafından öğrencilerin kimya dersine olan ilgilerini arttırmak amacıyla düzenlenen kimya günlerinde öğrencilerimiz hazırladıkları posterleri sunarak, çeşitli deneyler sergilediler.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Otomatik alternatif metin yok.

Otomatik alternatif metin yok.

Otomatik alternatif metin yok.

 

17 Eylül Okulun İlk Günü Etkinliği

Okulumuzun ilk gününde düzenlediğimiz “Okulun İlk Günü” etkinliğimizde öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte ilk günün heyecanını paylaştık. Katılım yapan tüm velilerimize ve halkımıza teşekkür ediyoruz. Yeni Eğitim-Öğretim yılında tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Kupa Çekilişi Yapıldı!

12 Şubat tarihinde instagram hesabımızdan başlattığımız Bandırma ve Balıkesir için geçerli olan “İsmine Özel Kupa” çekilişimiz 5 Mart tarihinde sona erdi. Yapılan çekilişte Balıkesir-Merkez’den 5, Bandırma-Merkez’den 5 olmak üzere toplam 10 şanslı takipçimizin ismine özel kupa kazandırdık. Çekiliş sonucu kupa kazanan 10 şanslı takipçilerimiz;

Devamını Oku “Kupa Çekilişi Yapıldı!”

Beklediğiniz Kolej Çok Yakında Balıkesir’de!

Beklediğiniz Kolej Çok Yakında Balıkesir’de..

Birey Eğitim Kurumları, 4500 metrekare kapalı alanda, 2000 metrekare büyük bahçesi ile toplam 30 derslikli, kapalı spor salonu, laboratuvar, fitness salonu, 200 kişilik konferans salonu, voleybol ve basketbol spor kompleksi, yüksek fiziki donanım ve imkanlara sahip yeni okulu ile Balıkesir’de çok yakında eğitim hizmeti sunacaktır.

Devamını Oku “Beklediğiniz Kolej Çok Yakında Balıkesir’de!”